Майбутнє настало. У світі народилися перші діти, зачаті за допомогою робота

27 квітня, 16:03
Новий апарат зможе зробити ЕКЗ доступнішим (Фото:zdenkam/depositphotos)

Новий апарат зможе зробити ЕКЗ доступнішим (Фото:zdenkam/depositphotos)

Дві жінки, які пройшли ЕКЗ із застосуванням роботизованої подачі ембріонів, народили здорових дівчаток.

Стартап із Барселони, який розробив робота, Overture Life, випробував свій пристрій у клініці лікування безпліддя New Hope Fertility Center у Нью-Йорку. Сам пристрій був дбайливо упакований і відправлений за океан поштою, а за ним поїхали конструктори, які мали здійснювати налагодження та налаштування апарату вже на місці.

Відео дня

Результатом стало те, що кілька жінок все ж таки завагітніли і згодом народили здорових дітей.

Overture Life вважає, що його пристрій є першим кроком на шляху до автоматизації екстракорпорального запліднення, або ЕКЗ, і потенційно робить цю процедуру менш дорогою та набагато доступнішою, ніж сьогодні.

Цікаво, що цей складний медичний прилад розробили люди, які не мають досвіду репродуктивної медицини. Його зібрали буквально із підручних засобів. Так, для утримання роботизованої голки у пристрої використаний контролер від Sony PlayStation.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X