Переходять до радикальних методів. Педіатри у США змінили підхід до лікування дитячого ожиріння

10 січня, 11:40
Тепер дітей з ожирінням лікуватимуть кардинальними методами (Фото:serezniy/Depositphotos)

Тепер дітей з ожирінням лікуватимуть кардинальними методами (Фото:serezniy/Depositphotos)

Американська академія педіатрії (AAP) опублікувала нові рекомендації для дітей із надмірною вагою. Згідно з ними, з цією проблемою потрібно боротися негайно і найрадикальнішими способами.

Дітям з ожирінням віком від 12 років тепер рекомендуватимуть прийом препаратів для схуднення, а від 13 років і у разі тяжкого ожиріння — хірургічне втручання.

Американські лікарі закликають до негайних та радикальних дій, оскільки ожиріння може призвести до довгострокових проблем зі здоров’ям, таких як серцево-судинні захворювання та діабет.

Відео дня

Надмірна вага довгий час вважалася особистим вибором. Але насправді, зазначає ААР, це складний медичний стан, який включає комбінацію генетичних, фізіологічних, соціально-економічних факторів і факторів навколишнього середовища.

На додаток до рекомендацій, пов’язаних з ліками для зниження ваги при ожирінні та хірургічним втручанням при тяжкому ожирінні, медики дали рекомендації щодо мотиваційного опитування та інтенсивного лікування поведінки та способу життя.

AAP також рекомендує педіатрам обстежити дітей з надмірною вагою, ожирінням та важким ожирінням на порушення ліпідного обміну, високого кров’яного тиску, ознак переддіабету або діабету та психічних розладів. Лікарі говорять про підвищений ризик, з яким стикаються діти через особливі медичні потреби, низький соціально-економічний статус і структурний расизм.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X