В Орегоні декриміналізують зберігання важких наркотиків для особистих цілей, ще в 5 штатах — марихуану

4 листопада 2020, 16:55

Штат Орегон став першим в США, в якому декриміналізують зберігання наркотиків — зокрема героїн і кокаїн.

Введення цього закону підтримали місцеві жителі: більше 56% орегонцев висловилося за декриміналізацію наркотиків, пише Oregon Live.com. Голосування проходило одночасно з президентськими виборами.

Відео дня

Варто зазначити, що продаж важких наркотиків так і залишається під забороною.

Акт повністю легалізує галюциногенні гриби — більше того, це тепер вважається медичним продуктом, який легально можуть приймати люди старше 21 років, які страждають депресією, ПТСР, і різними формами залежності. Проте їх не можна буде купити де завгодно, як раніше легалізовану в штаті марихуану — а тільки в сертифікованих точках продажу.

Тих же, кого зловлять з невеликою кількістю кокаїну, героїну, екстазі, метадону або інших важких наркотиків, зобов'яжуть заплатити всього $100 штрафу.

Покарання вирішили сильно пом'якшити через те, що попередня форма покарання (кримінальна) засвідчила свою неефективність як з економічної точки зору, так і з точки зору виправлення людини.

Ще в п'яти штатах проголосували за легалізацію марихуани: Арізона, Монтана, Нью-Джерсі і Південна Дакота — для особистого використання, а в Міссісіпі — для медичного, пише Vox.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X