У Pfizer заявили, що дві дози вакцини виявилися неефективними для дітей до п’яти років

19 грудня 2021, 17:15
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Дві дози вакцини Pfizer виявилися неефективними для дітей до п’яти років (Фото:REUTERS/Dado Ruvic)

Дві дози вакцини Pfizer виявилися неефективними для дітей до п’яти років (Фото:REUTERS/Dado Ruvic)

Випробування вакцини Pfizer серед дітей віком від двох до п’яти років показали, що дві дози не забезпечують очікуваного захисту.

Про це йдеться на сайті Pfizer.

«Порівняно із групою від 16 до 25 років, в якій було зафіксовано високу ефективність, не менша ефективність була для групи віком від шести до 24 місяців, але не для групи від двох до п’яти років під час цього аналізу», — йдеться в заяві.

Відео дня

Зазначено, що для дітей від 12 років використовують дозу 30 мікрограмів, для дітей від 5 до 11 років — 10 мікрограмів. Доза для дітей до п’яти років становить три мікрограми.

Тепер компанія Pfizer хоче додати до випробувань третю дозу вакцини для дітей від шести місяців до п’яти років.

Раніше в Pfizer/BioNTech заявили, що їхня вакцина безпечна і викликає стійку імунну відповідь у дітей від 5 до 11 років. Система постійного моніторингу безпеки мРНК-вакцин проти COVID-19 не виявила серйозних побічних ефектів у щеплень Pfizer.

На початку листопада Центр контролю та профілактики захворювань (CDC) рекомендував застосування в США вакцини від коронавірусу виробництва Pfizer/BioNTech для дітей від п’яти до 11 років.

Слухайте подкаст на цю тему

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X