Природа допоможе. Вчені виявили ліки проти раку в листі поширеного дерева

15 квітня 2020, 21:02
НВ Преміум
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Дослідники знайшли в вербі хімічний елемент, міабеацін, який може допомогти боротися з різними видами раку

Через століття після того, як верба подарувала світові аспірин, у стеблі і листках цього дерева виявлено ще один потенційний лікарський засіб — цього разу з протираковими властивостями.

Відео дня

Вчені з англійського дослідного інституту Rothamsted Research, що працюють з онкологами Кентського університету, виявили хімічну речовину міабеацін, яка вбиває різні ракові клітини, зокрема резистентні до інших ліків.

Особливо важливою є інформація про те, що міабеацін може бути ефективний проти нейробластоми — вид раку, що важко піддається лікуванню і поширений серед дітей. Виживання при цій хворобі становить менше ніж 50%.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X