Небезпека повертається. Гарвардський вчений стверджує, що найближчим часом коронавірус уб'є мільйони людей

20 грудня 2022, 14:15
У Китаї новий спалах коронавірусу (Фото:AFP)

У Китаї новий спалах коронавірусу (Фото:AFP)

Ерік Фейгл-Дінь, епідеміолог та економіст у галузі охорони здоров’я, попередив про небувалий стрибок захворюваності Covid-19 у материковому Китаї.

Фейгл-Дінь опублікував кілька відео у своєму акаунті на Twitter. На першому видно картину в палаті в одній із китайських лікарень. Всі ліжка зайняті, хворих розміщують навіть на підлозі.

Відео дня

На другому ролику можна побачити кілька тіл. За словами вченого, це трупи загиблих від коронавірусу за одну ніч, при цьому крематорії Пекіна працюють безупинно, і всього на черзі чекає близько 2000 тіл.

Він повідомляє про те, що у місті загинуло, не дочекавшись медичної допомоги, близько 2700 людей.

Епідеміолог попереджає, що незабаром ситуація погіршиться, оскільки час подвоєння числа хворих тепер складає не дні, а години.

При цьому, за його словами, офіційні дані про захворюваність та смертність сильно занижені, а зростання захворюваності було викликане неефективністю китайських вакцин та послабленням карантинних обмежень.

Все це, за словами Фейгл-Діня, схоже на ситуацію в Ухані на початку пандемії і може забрати життя 1-2 млн людей. Також вчений звертає увагу на глобальні наслідки у вигляді економічного спаду, а також соціальної кризи через зростання кількості сиріт. Вчений наголошує на тому, що незважаючи на те, що його дані стосуються материкового Китаю, хвороба охопить увесь світ, спровокувавши повторення 2020 року.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X