Можна просто вдихнути. У Китаї дозволили застосовувати незвичайну вакцину від коронавірусу

5 вересня, 16:34
Коронавірус не відступає (Фото:unsplash/Depositphotos)

Коронавірус не відступає (Фото:unsplash/Depositphotos)

Препарат компанії CanSino Biologics Inc був схвалений Національним управлінням медичної продукції Китаю для застосування як бустер.

Інгаляційна вакцина від коронавірусу SARS-CoV-2 містить вектор аденовірусу. Поки що її дозволять застосовувати лише як бустерну дозу, але виробник вже будує плани на майбутнє.

Відео дня

«Схвалення вплинуло на діяльність компанії, ми сподіваємося, що вакцина згодом буде закуплена і використана відповідними державними органами», — заявили в CanSino.

У компанії також уточнили, що для виходу на ринок препарату потрібно буде отримати ще кілька дозволів. Передбачається, що вакцина вводитиметься безголковим методом через небулайзер.

Даних щодо ефективності препарату в загальному доступі поки що немає.

Раніше стало відомо, що Міністерство охорони здоров’я України у вересні планує дозволити всім громадянам робити друге бустерне щеплення від COVID-19. Про це заявив головний санітарний лікар Ігор Кузін.

Пандемія не відступає. Кабінет Міністрів на засіданні у п’ятницю, 19 серпня, продовжив карантин та режим надзвичайної ситуації для єдиної системи цивільного захисту до 31 грудня 2022 року.

Тим часом стало відомо, що регулятор Євросоюзу рекомендує схвалити дві нові вакцини проти Омікрон-штаму коронавірусу. Обидві вакцини виробництва Pfizer/BioNTech та Moderna слід дозволити для вакцинації осіб віком від 12 років.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X