Пацієнт мав 80 статевих партнерів. У Франції виявили випадок повторного зараження мавпячою віспою

10 квітня, 15:40
Унікальний випадок зараження віспою мавп зафіксували у Франції (Фото:angellodeco/Depositphotos)

Унікальний випадок зараження віспою мавп зафіксували у Франції (Фото:angellodeco/Depositphotos)

36-річному чоловікові, який скаржився на висип на статевих органах, діагностували віспу мавп. Він зізнався в контактах із 30 партнерами, пройшов курс лікування, а потім потрапив до лікарні знову.

Після другого звернення французу довго не вдавалося поставити діагноз. Лікарі підозрювали будь-що, але не повторне зараження mpox. Однак після проведення всіх необхідних аналізів вони все ж таки переконалися в тому, що їхьому пацієнту «пощастило» вдруге.

Відео дня

Збираючи анамнез, лікарі з’ясували, що після першого зараження чоловік не прищепився від віспи і вирушив подорожувати Європою, відвідуючи масові збори та секс-вечірки.

За власним твердженням, протягом одного місяця пацієнт мав статеві контакти з 50 різними партнерами.

Після підтвердження діагнозу лікарі виписали чоловікові лікування й порадили все ж таки вакцинуватися від віспи мавп через високий ризик повторного зараження.

Раніше ВООЗ повідомляла, що основний шлях передачі цієї інфекційної хвороби близький контакт, зокрема сексуальний.

Її голова Тедрос Аданом Гебреєсус навіть закликав гомосексуальних чоловіків скоротити кількість партнерів.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X