Крайні заходи. У Центральному парку Нью-Йорка відкрився польовий шпиталь для хворих коронавірусом

1 квітня 2020, 16:41
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Польовий шпиталь в Центрі Нью-Йорка облаштований благодійною організацією «Samaritan's Purse» за підтримки мерії. Приймають туди тільки хворих з інших міських лікарень

У Центральному парку, Нью-Йорк, США, відкрився польовий госпіталь на 68 ліжок. Зроблено це для того, щоб послабити навантаження на міські лікарні, в які щодня надходить величезна кількість нових пацієнтів, хворих COVID-19.

Відео дня

Польовий госпіталь складається з 14 наметів і буде приймати, в першу чергу, пацієнтів з двох міських лікарень: Mount Sinai Brooklyn і Mount Sinai Queens. Згідно даним міста Нью-Йорк, саме ці два райони, Бруклін і Квінс, найбільше постраждали від спалаху епідемії.

Благодійна організація «Samaritan's Purse», яка допомогла побудувати цю імпровізовану лікарню, пообіцяла, що лікарі, медсестри та інший медичний персонал також будуть тут в достатній кількості.

Крім того, добровольці з місцевих церков також допомогли будувати цей польовий госпіталь.

«Люди вмирають від коронавіруса, в лікарнях немає ліжок, а медичний персонал перевантажений», - заявив президент «Samaritan's Purse» Франклін Грем. - «Ми зробили цю польову лікарню швидкої допомоги, щоб допомогти місту в цей непростий час».

Мер Нью-Йорка Білл де Блазіо подякував благодійній організації за допомогу і заявив, що подібні рішення будуть і далі втілюватись в Нью-Йорку.

«Ми будемо використовувати все, що нам потрібно, щоб допомагати людям», - заявив де Блазі журналістам.

Як тільки ліжко звільняється, туди відразу ж приходить новий пацієнт. Польова лікарня Центрального парку буде приймати тільки пацієнтів, які вже перебували в іншій міській лікарні.

За даними губернатора Ендрю Куомо, в Нью-Йорку зареєстровано понад 60 000 випадків захворювання COVID-19.

Інші тимчасові медичні пункти також були схвалені владою для полегшення тягаря місцевих лікарень. У кожному з п'яти районів Нью-Йорка є як мінімум одна тимчасова лікарня.

Організація «Samaritan's Purse» запропонувала подібну допомогу Італії, оскільки лікарні там теж переповнені пацієнтами. Через двадцять чотири години після відкриття польового госпіталю в італійському місті Кремона відділення інтенсивної терапії було вже заповнено.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X