Точність як у ПЛР. Китайські вчені розробили тест, який визначає COVID за чотири хвилини

9 лютого, 03:16
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Тестовий пристрій можна буде використовувати для швидкого тестування (Фото:fernandozhiminaicela/pixabay)

Тестовий пристрій можна буде використовувати для швидкого тестування (Фото:fernandozhiminaicela/pixabay)

Вчені в Китаї розробили тест на коронавірус, який показує результат за чотири хвилини. Його точність дорівнює точності лабораторного ПЛР-тесту.

Про це пише CBS News.

Вчені з університету Фудань в Шанхаї заявили, що розробили точний тест, який швидко і точно виявляє SARS-COV-2.

«Ми впровадили електромеханічний біосенсор для виявлення SARS-CoV-2 в інтегрований і портативний прототип пристрою і показали, що він виявив (вірусну РНК) менш ніж за чотири хвилини», — йдеться в повідомленні.

Відео дня

Для випробувань тесту вчені взяли біоматеріал 33 людей у Шанхаї, у яких був коронавірус, а також 54 зразки у людей, які не були інфіковані.

Дослідники заявили, що результати їхнього методу ідеально збігаються з результатами ПЛР-тестів. За словами команди, всі 33 випадки були точно виявлені, і у жодного з 54 осіб в негативній групі не було хибнопозитивних результатів.

Дослідники зазначають, що їхній тестовий пристрій можна буде використовувати для швидкого тестування в різних ситуаціях, включаючи аеропорти, медичні установи і навіть вдома. При цьому, технологію можна застосовувати і для тестування на інші типи інфекцій.

Слухайте подкаст на цю тему

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X