Технології проти епідемії. У Китаї розробили метод швидкого виявлення коронавірусу

6 березня 2020, 11:12
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Біотехнологічна компанія Hai Kang Life Corporation оголосила про успішну розробку високоточного і високочутливого методу швидкого виявлення коронавірусу COVID-19.

Творці запевняють, що новий тест дозволяє виявити пацієнтів навіть в інкубаційному періоді та безсимптомній фазі.

Як повідомив президент компанії Hai Kang Life Corporation Юй Чанхай, метод тестування на коронавірус SARS-CoV-2 за допомогою технології ERT-PCR був створений спеціальною групою досліджень і розробок компанії. В його основу була покладена технологія розширеної флуоресцентної полімеразної ланцюгової реакції в реальному часі ERT-PCR, яка з успіхом застосовувалася для клінічної діагностики під час епідемії атипової пневмонії в 2003 році.

Відео дня

За словами Юй Чанхая, метод щонайменше в 10 разів чутливіший за інші методи, оскільки він використовує додатковий набір праймерів і додатковий цикл вивчення цільової послідовності для підвищення чутливості тесту.

Крім точності і чутливості, даний метод дозволяє аналізувати велику кількість зразків одночасно, що робить його особливо ефективним.

«Точна діагностика можливих вірусних інфекцій необхідна для ефективного втручання і запобігання інфекційним спалахам, вона особливо важлива для зменшення ризику передачі вірусу. Для цього потрібне швидке і точне виявлення», — вказав Юй Чанхай.

Він додав, що компанія вирішила безоплатно передати технологію з метою профілактики і контролю епідемії нової коронавірусної інфекції COVID-19. Технологія буде доступна для вільного використання всіма медичними та науковими установами, яким вона буде потрібна.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X