Небезпечна наука. Тест ДНК розкрив порушення в клініці лікування безпліддя

16 серпня 2019, 15:21
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Набір тестів ДНК, який мешканка Огайо подарувала своїм батькам до різдва в минулому році, повинен був зблизити сім'ю.

Але несподівані результати аналізів привели до скандалу і суду, пише UPI.com.

24-річна Ребека Картеллоне купила комплекти ДНК Ancestry.com в якості подарунків для своїх батьків, Джозефа та Дженніфер Картеллоне, щоб дізнатися більше про англійську та італійську спадщині сім'ї. Однак результати тесту показали, що Джозеф не є біологічним батьком Ребеки.

Відео дня

Після того, як тест на материнство підтвердив результати, Картеллоне звинуватили клініку лікування безпліддя Цинциннаті, якій батьки довірили зачаття дитини в 1994 році. Клініка використовувала сперму незнайомця для запліднення яйцеклітини Дженніфер Картеллоне, згідно з позовом, поданим на минулому тижні в Цинциннаті.

Картеллоне хочуть, щоб суддя наказав клініці Цинциннаті розкрити особистість батька Ребеки Картеллоне. Вибір варіантів невеликий — всього п’ять потенційних донорів, включаючи колишнього лікаря клініки.

Представники родини кажуть, що їхня справа висуває на перший план проблеми в індустрії лікування безпліддя, особливо хронічну відсутність державного контролю.

Виступаючи на недавній прес-конференції в Національному прес-клубі, Джозеф Картеллоне сказав, що результати зруйнували почуття ідентичності його дочки.

«Ми відчуваємо суміш гніву, болю і розгубленості, які супроводжуються необхідністю прийняти це і повідомити новини нашій родині. Я ніколи б не подумав, що різдвяний подарунок домашнього набору ДНК розкриє таке», — сказав Джозеф Картеллоне.

Адвокат родини, Адам Вольф, сказав, що очікує виникнення нових справ.

«Тридцять років тому жоден з цих центрів безпліддя не міг передбачити, що їх заміни будуть виявлені. Я бачу, що домашнє тестування ДНК проливає світло на справді важливе питання, яке в іншому випадку залишилося б відкритим», — сказав Вольф в інтерв'ю Medill News Service.

Джозеф Картеллоне додав, що його дружина все ще примиряється зі знанням того, що лікарі в клініці запліднили її яйцеклітини спермою незнайомця. Він сказав, що галузь потребує кращого нагляду і що суд повинен притягнути клініку до відповідальності.

«Наша історія — лише один із прикладів численних зловживань з боку клінік з лікування безпліддя, і це просто бісить мене», — сказав він.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X