П’ять способів запобігти тепловому удару. Може вистачить ненавидіти спеку?

18 червня, 07:00
Якщо вчасно не допомогти потерпілому, тепловий удар може пошкодити мозок, серце, нирки і навіть м’язи (Фото:Timothy Eberly/Unsplash)

Якщо вчасно не допомогти потерпілому, тепловий удар може пошкодити мозок, серце, нирки і навіть м’язи (Фото:Timothy Eberly/Unsplash)

Хто не любить розслабитися в променях літнього сонця? Але іноді його може бути дуже багато, а це вже несе серйозну небезпеку для вашого здоров’я.

Тепловий удар може статися майже миттєво, на це потрібно лише кілька хвилин, для нього характерна втрата свідомості, не виключено, що людина може відчувати головний біль, занепокоєння, перестає орієнтуватися у просторі, а також може відчувати запаморочення.

Відео дня

Якщо вчасно не допомогти потерпілому, тепловий удар може пошкодити мозок, серце, нирки і навіть м’язи. Тому ви повинні знати, як саме йому можна запобігти.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X