Викликають рак. Велика компанія припиняє випуск кількох популярних сухих шампунів

27 жовтня 2022, 13:10
У складі кількох популярних сухих шампунів знайшли небезпечну кількість бензолу (Фото:natali_ploskaya/Depositphotos)

У складі кількох популярних сухих шампунів знайшли небезпечну кількість бензолу (Фото:natali_ploskaya/Depositphotos)

За підсумками внутрішнього розслідування Unilever виявила у складі продукції для волосся підвищену кількість бензолу. Ця речовина може спровокувати розвиток лейкемії.

Повідомляється, що небезпечна речовина була знайдена у зразках брендів Dove, Nexxus, Suave, TIGI ( Rockaholic та Bed Head) та TRESemmé, вироблених до жовтня 2021 року.

Unilever відкликала цю продукцію і рекомендувала покупцям позбавитися від вже придбаних товарів.

Відео дня

Найближчим часом компанія проведе розслідування, щоб з’ясувати, як потенційно небезпечні кількості речовини могли опинитися у складі сухих шампунів.

Бензол є канцерогеном, при вдиханні певних доз цього газу у людини може розвинутись рак крові.

«Ступінь канцерогенності багато в чому залежить від ступеня впливу», — говорить Німа Маджлесі, директор відділу медичної токсикології в Університетській лікарні Статен-Айленда, США.

Вона наголосила, що у більшості випадків бензол надходить до організму людини при вдиханні. Найчастіше це відбувається на виробництві.

Раніше НВ Здоров’я писав про небезпеку перманентного випрямлення волосся. Деякі речовини у складі продукції, що використовується під час цієї процедури, здатні викликати рак матки.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X