П’ять міфів про правильне харчування, в які ви все ще вірите. Перестаньте робити це негайно

29 січня, 06:00
НВ Преміум
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Харчування є однією з найгарячіших тем для суперечок (Фото:Heather Ford/Unsplash)

Харчування є однією з найгарячіших тем для суперечок (Фото:Heather Ford/Unsplash)

На просторах інтернету існує безліч джерел інформації, що дають поради щодо здоров’я та харчування, що часом зустрічається суперечлива інформація.

Багато хто поширює дезінформацію про харчування, яка часто не відповідає дійсності, що призводить до виникнення міфів на цю тему.

Харчування є однією з гарячих тем, що провокують суперечки, але є деякий алгоритм здорової дієти, до якого точно не виникає питань.

Відео дня

Незалежно від того, за якими принципами ви вибираєте інформацію, висновок полягає в тому, що ви повинні здебільшого їсти цільну, мінімально оброблену їжу, багато овочів та фруктів.

Найважливіше це те, скільки ви їсте, що ви їсте і наскільки ви фізично активні протягом дня. Вам, як і раніше, слід обмежувати споживання висококалорійних продуктів перед сном, оскільки вони можуть викликати проблеми з травленням, що може призвести до нездорових звичок у їжі на наступний день. А тепер розповімо про горезвісні міфи щодо правильного харчування, які можуть бути не тільки марними, але й зашкодити вашому здоров'ю.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X