Втомилися хворіти? Чому вік вбиває імунітет і як цього уникнути

24 червня, 07:00
Сильні стреси впливають на всі аспекти нашого організму, зокрема й на здатність боротися з інфекціями (Фото:Winel Sutanto/Unsplash)

Сильні стреси впливають на всі аспекти нашого організму, зокрема й на здатність боротися з інфекціями (Фото:Winel Sutanto/Unsplash)

Здорова імунна відповідь є нашим захистом від різних захворювань, проте з віком вона стає більш вразливою і наш організм уже не так ефективно бореться із хворобами.

Це відбувається абсолютно з усіма, питання лише в тому, з якою швидкістю воно рухається, до того ж такі фактори, як куріння, і зловживання алкоголем є прискорювачами.

Відео дня

Тепер нове дослідження підтверджує, що ще одним ключовим фактором старіння нашої імунної системи може бути стрес.

Війна Росії проти України може ще довго відбиватися на людях, адже сильні стреси впливають на всі аспекти нашого організму, зокрема й на здатність боротися з інфекціями.

Давайте розглянемо, як можна вберегти свою імунну систему від стресу, який ми зараз відчуваємо сповна через жорстоку війну РФ.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X