США вирішили в рази збільшити запаси вакцини проти віспи мавп

11 червня, 06:47
У країні проводиться підготовка до різних сценаріїв розвитку хвороби (Фото:rethaferguson/pexels)

У країні проводиться підготовка до різних сценаріїв розвитку хвороби (Фото:rethaferguson/pexels)

У США мають намір у рази збільшити запаси вакцини проти віспи мавп. Її виявили вже у трьох десятках країн у всьому світі, зокрема у Штатах.

Про це повідомляє ABC News.

У країні проводиться підготовка до різних сценаріїв розвитку хвороби. У Сполучених Штатах вже створено запас із 72 тисяч доз вакцини Jynneos і очікують на отримання додаткових 300 тисяч доз препарату виробництва Bavarian Nordic. Вони мають надійти до медичних закладів протягом кількох тижнів.

Відео дня

Також уряд цього тижня опублікував замовлення на додаткові 500 тисяч доз вакцини Jynneos, які будуть доставлені до медзакладів до кінця року.

Спалах віспи мавп, що недавно почався у світі, загрожує перерости в нову пандемію. Темпи захворюваності зростають, а ось універсальної вакцини, як і раніше, немає. Компанія Moderna вирішила виправити ситуацію і вже взялася за розробку препарату.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X