Шість простих, а головне, ефективних способів подолати стрес. Ні, алкоголь вам не знадобиться

9 грудня 2021, 21:00
НВ Преміум
Стрес — це природне почуття нездатності впоратися з конкретними ситуаціями (Фото:Elisa Ventur/Unsplash)

Стрес — це природне почуття нездатності впоратися з конкретними ситуаціями (Фото:Elisa Ventur/Unsplash)

Якщо проходити черговий день, коли ви засинаєте і прокидаєтеся з почуттям тривоги пригніченості або занепокоєння, настав час це змінювати.

І хоча в більшості випадків ми не можемо повністю позбутися стресових факторів у житті, ми можемо змінити те, як наш організм реагує на них.

Стрес — це природне почуття нездатності впоратися з конкретними вимогами та подіями. Проте стрес може перерости в хронічне захворювання, якщо людина не вживе заходів щодо його усунення.

Відео дня

Фактично тривалий стрес збільшує ризик серцевих захворювань, розладів настрою та утворення шкідливих звичок. За даними нового дослідження, під впливом стресових факторів у ДНК людини швидше відбуваються зміни, що межують із процесом старіння. У той же час вчені з Єльського університету попереджають, що цього можна уникнути, якщо ви «візьмете себе в руки» і ефективніше контролюватимете свій емоційний стан.

Хоча нескінченний цикл стресу може залишити вас безсилим та невпевненим у тому, як відновити контроль над своїм життям, є хороші новини, це можливо.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X