Світ страждає від екстремальної спеки. П’ять способів охолонути в літню погоду

21 липня, 21:00
Високі температури можуть впливати на людей набагато масштабніше, ніж ви думаєте (Фото:Etienne Girardet/Unsplash)

Високі температури можуть впливати на людей набагато масштабніше, ніж ви думаєте (Фото:Etienne Girardet/Unsplash)

Проблему глобального потепління активно обговорюють останні кілька років, температура зростає по всьому світу, а рекордна спека щороку забирає сотні тисяч життів у всьому світі, і ця тенденція лише зростає.

Ми спостерігаємо найспекотніші сезони літа в історії людства вже кілька років поспіль, і ця проблема стосується всіх демографічних груп та верств суспільства.

Високі температури можуть впливати на наше суспільство набагато масштабніше, ніж ви думаєте. Дослідження пов’язують високі температури з агресією та насильством, а також з погіршенням задоволеності життям, не кажучи вже про те, що екстремальна спека є однією з основних причин смерті, пов’язаної з погодою.

Відео дня

Ось що вам потрібно знати, чому спека може стати вироком для деяких людей і які існують найефективніші способи швидкого охолодження.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X