В Україні зафіксували спалах поліомієліту. Що буде далі і кому варто хвилюватися за своїх дітей?

16 жовтня 2021, 10:25
У світі досі зустрічаються окремі спалахи поліомієліту (Фото:Stanislavskij / Pixabay)

У світі досі зустрічаються окремі спалахи поліомієліту (Фото:Stanislavskij / Pixabay)

Колись поліомієліт був однією з найстрашніших хвороб у світі, майже три десятиліття він лякав батьків у всьому світі, поки створення вакцини в 1950-х не поклало край цій загрозі.

До цього прориву, епідемії поліомієліту охоплювали міста і хоча більшість людей швидко одужували, деякі страждали тимчасовим або постійним паралічем, не кажучи вже про ризик летального результату.

Відео дня

І хоча поліомієліт для багатьох може здатися застарілою проблемою, досі у світі зустрічаються окремі спалахи в тих регіонах, де вакцинація просувається повільними темпами, наприклад в деяких частинах Азії та Африки.

На жаль, Україна не стала винятком, скептицизм щодо вакцини і недовіра населення до уряду стали результатом спалаху поліомієліту в Рівненській області.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X