Адже ви любите спати? Сон — це ключ до управління емоціями і як це працює

8 липня, 07:00
Швидка фаза сну унікальна, тому що саме вона допомагає нам бачити більшу частину наших сновидінь (Фото:bruce mars/Unsplash)

Швидка фаза сну унікальна, тому що саме вона допомагає нам бачити більшу частину наших сновидінь (Фото:bruce mars/Unsplash)

Сон така важлива частина нашого життя як їжа і вода, без нього ми не здатні нормально жити, він бере участь у багатьох важливих функціях, від розвитку мозку до емоційного стану.

Вчені стверджують найважливіша частина сну — це фаза швидкого сну, і що буде якщо ми не отримуватимемо достатньої кількості швидкого сну, ми отримаємо неприємні розлади, пов’язані з цією стадією сну.

Відео дня

Фаза швидкого сну — це загадковий стан сну, під час якого відбувається більшість сновидінь з інтенсивним емоційним змістом. Як і чому ці емоції відновлюються, неясно. Префронтальна кора інтегрує багато цих емоцій під час неспання, але під час швидкого сну здається парадоксально нерухомою.

Швидка фаза сну унікальна, тому що саме вона допомагає нам бачити більшу частину наших сновидінь, коли, ймовірно, всі наші внутрішні страхи, розчарування та пристрасті виявляються.

А тепер з’явилися суттєві докази, що швидкий сон допомагає нам обробляти ці емоції.

Дослідники з Університету Берна в Швейцарії з’ясували, що нейрони в передній частині мозку під час швидкої фази сну можуть бути зайняті посиленням позитивних емоцій, а також придушенням негативних і травмуючих емоцій.

Наукова робота підтверджує, що сон є одним із провідних пазлів для здорового психічного здоров’я, а також може стати ключем до нових методів лікування деяких психічних захворювань.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X