SOCAR підтримав сучасні технології, які рятують життя

18 квітня 2020, 12:26
Новини компаній
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
SOCAR Energy Ukraine

SOCAR Energy Ukraine

SOCAR Energy Ukraine підтримав українські стартапи, які готові створювати засоби індивідуального захисту для боротьби з коронавірусом.

За допомогою 3D технологій створено 1 000 захисних лицьових екранів для медперсоналу. Вони відправлені до лікарень Тернопільської, Хмельницької та Київської областей.

Українські експериментальні лабораторії можуть мобілізувати сили, щоб допомогти лікарям в боротьбі з коронавірусом. Ці технології дозволяють в стислі терміни запустити виробництво найнеобхідніших засобів індивідуального захисту, а також витратних матеріалів для медтехніки.

«Зараз, як ніколи, нам потрібні швидкість і здатність знаходити нестандартні рішення для важливих проблем. А підтримка унікальних технологій не тільки наблизить закінчення кризи, а й стане надійною інвестицією в майбутнє високотехнологічної галузі та в майбутнє України», — зазначив Генеральний директор ГК «SOCAR Україна» Ельчін Мамєдов.

В компанії закликають приєднатися до ініціативи всіх, хто в складний для країни час може допомогти в створенні та розвитку сучасних технологічних рішень.

Раніше повідомлялося, що компанія SOCAR забезпечила 11 областей України майже мільйоном одиниць захисної продукції - медичні маски, респіратори FFP2, захисні костюми європейського стандарту EN 14 126 та інше.

Інформація про Групу компаній «SOCAR Україна»

SOCAR Energy Ukraine — дочірня компанія Державної нафтової компанії Азербайджану.

Представництво SOCAR було відкрито в Україні в 2008 році. На даний момент мережа АЗС преміум-класу налічує 60 автозаправних комплексів преміум-класу в 11 областях України. До інших видів діяльності холдингу SOCAR відносяться продаж всіх видів палива великим і дрібним оптом, його зберігання та транспортування, імпорт природного газу. Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт http://www.socar.com.ua.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X