Влада приховує? Британські вчені розкрили нові дані про смертність від коронавірусу

10 лютого 2020, 18:09
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Дослідження в Імперському коледжі Лондона показує, що смертність серед пацієнтів, які шпиталізовані з коронавірусом в місті Ухань, становить майже 20 відсотків.

При цьому дослідники з Імперського коледжу визнають, що загальний рівень смертності, ймовірно, буде набагато нижче, тому що в Ухані шпиталізують в першу чергу людей з найважчими симптомами.

Відео дня

Істинний рівень смертності може становити всього один відсоток, якщо врахувати всі легкі і безсимптомні випадки, кажуть дослідники.

Дослідження показало, що рівень смертності серед пацієнтів з діагнозом 2019 nCov в китайському місті Ухань, де спалах було виявлено ​​в кінці минулого року, становить 18 відсотків, але медики попереджають, що з цією цифрою існує «висока невизначеність»

Оцінки були опубліковані, хоча останні дані по всьому світу показують, що понад 40 000 чоловік захворіли на новий китайський коронавірус і більше 900 людей померли. Іншими словами, смертність від нового вірусу по всьому світу складає близько 2%.

Дослідження показало, що в Китаї на вірус 2019 nCov тестуються лише люди з пневмонією, тому виявляються тільки важкі випадки, що пояснює більш високий рівень смертності. За оцінками дослідників з Імперського коледжу, 31 січня в Ухані було заражено 1,3% людей, але, порівнюючи цю цифру з підтвердженими випадками, вони вважають, що тільки один з 19 цих людей проходить тестування на захворювання.

Вони закликають до подальших досліджень легких випадків захворювання, щоб визначити більш точний показник летальності.

«Наші оцінки — хоча і схильні до значної невизначеності через обмеженість наявних даних — дозволяють припустити, що вплив нової епідемії можна буде порівняти з основними пандеміями грипу 20-го століття», — сказав Нейл Фергюсон, професор математичної біології в Імперському коледжі.

Доктор Люсі Окелло, лектор з математичного моделювання в Imperial, сказала, що вкрай важливо з’ясувати ймовірність смерті від коронавірусу.

«Про випадки смерті повідомляють швидко, але інформації про те, скільки людей вилікувалося від вірусу, менше. Ми, ймовірно, пропускаємо випадки з більш легкими симптомами, але інформація про їх поширеність обмежена», — сказала вона.

Офіційні дані показують, що майже 3500 чоловік вилікувалися від цієї хвороби, але невідомо, наскільки серйозними були ці випадки.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X