Тверезість — норма життя. Помірне вживання алкоголю підвищує ризик розвитку раку — дослідження

20 червня 2020, 12:36
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Вчені з США заявили, що навіть обмежена кількість вживання алкоголю підвищує ризик розвитку ракових захворювань. Це підтверджує смертність серед людей, які перестали пити.

Системи охорони здоров’я різних країн час від часу публікують рекомендації щодо вживання алкоголю з низьким ризиком для здоров’я.

В середньому, «безпечними» вважаються одна порція спиртного на день для жінок, і дві порції спиртного на день для чоловіків. Під порцією мається на увазі 120−130 грамів вина, 300−330 грамів пива або 40−50 грамів міцного спиртного напою.

Відео дня

У різних країнах ці показники можуть варіюватися.

Але нещодавно вчені з канадського Університету Вікторії опублікували результати дослідження, згідно з якими навіть помірне вживання алкоголю може призвести до серйозних проблем зі здоров’ям.

Автори роботи проаналізували дані про пацієнтів госпіталів канадської провінції Британська Колумбія за 2014 рік. Вчені досліджували інформацію про смерті, хвороби і госпіталізації пацієнтів, які були пов’язані з вживанням алкоголю.

Після цього експерти розділили дані про пацієнтів на чотири групи: тих, хто взагалі не вживав алкоголь протягом життя; тих, хто не пив останній рік; тих, хто дотримувався безпечних норм вживання алкоголю; і тих, хто пив більше рекомендованих норм.

Виявилося, що 38% з 2000 смертей пацієнтів, пов’язаних з вживанням алкоголю, стосувалися людей, які відмовилися від спиртного взагалі або пили відповідно до рекомендацій.

Цим двом групам пацієнтів також належали 75% госпіталізацій, пов’язаних з впливом алкоголю на організм. І, найважливіше, понад 50% смертей від ракових захворювань стосувалися людей, які вживали алкоголь.

Вчені помітили чіткий зв’язок між підвищеною смертністю і вживанням алкоголю, у порівнянні з пацієнтами, які повністю відмовлялися від спиртного.

Серйозну роль у цій статистиці може грати і так званий фактор посилення: річ у тім, що абсолютна більшість людей, які зловживають спиртним, також є курцями. Саме ця шкідлива звичка може відповідати за підвищену смертність і розвиток ракових хвороб.

За таким же принципом, серед тих, хто вживав алкоголь у помірних дозах, могли бути пацієнти, які займаються спортом, дотримуються правильного харчування і в цілому ведуть здоровий спосіб життя.

«Напевно, така відповідь не всім припаде до душі, але безпечної дози алкоголю не існує. Звичайно ж, є рівень споживання, при якому ризик буде доволі невеликий, проте ВООЗ не встановлює чітких значень для таких доз, оскільки фактичні дані свідчать про те, що для здоров’я безпечніше за все не пити взагалі», — каже керівник програми «Алкоголь і заборонені наркотики» ВООЗ доктор Ларс Меллер.

За його словами, вживання спиртного пов’язано з 60 різними захворюваннями, і чим більше людина випиває - тим вищий ризик захворіти.

Меллер пояснює, що алкоголь вживає лише половина світового населення, але для Європи характерні найвищі показники його вживання. Тому у європейських країнах алкоголь є провідною причиною проблем зі здоров’ям і передчасної смертності.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X