Від депресії, гіпертонії і не лише. Дослідники розповіли про реальну користь щоденної ходьби

13 жовтня, 10:40
8200 і більше кроків — оптимальна кількість для профілактики серйозних захворювань (Фото:unsplash)

8200 і більше кроків — оптимальна кількість для профілактики серйозних захворювань (Фото:unsplash)

Результати дослідження даних, зібраних з 6042 пристроїв, підтверджують, що збільшення кількості кроків щодня дійсно може знизити ризик розвитку певних типів захворювань.

У дослідженні брали участь люди, які носили пристрій для відстеження щоденної активності протягом щонайменше шести місяців.

Покази гаджетів були зіставлені з даними про стан здоров’я учасників. Результати показали, що зі збільшенням кількості кроків ризик більшості досліджуваних захворювань знижувався. Виняток становили гіпертонія та діабет — у цих двох випадках, коли люди досягали від 8000 до 9000 кроків на день, особливої користі від подальшого збільшення активності не спостерігалося.

Відео дня

У результаті вчені з’ясували, що 8200 і більше кроків є оптимальним показником для серйозного зниження ризику таких станів, як ожиріння, апное уві сні, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба і великий депресивний розлад.

Дослідники також виявили, що люди з надмірною вагою, які збільшили кількість кроків на день з 6000 до 11000, на 64% рідше страждали на ожиріння, ніж ті, хто не збільшував щоденну активність.

У майбутньому автори дослідження сподіваються застосувати свої результати для складання індивідуальних рекомендацій пацієнтам із різноманітними хронічними захворюваннями чи ризиком їх виникнення.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X