Декому пощастило. Вчені визначили фактор, який спричиняє втрату нюху при COVID-19.

19 січня, 14:15
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Втрата нюху частково залежить від генів (Фото:REUTERS/Jose Cabezas)

Втрата нюху частково залежить від генів (Фото:REUTERS/Jose Cabezas)

Згідно з новим дослідженням, генетичний фактор може пояснити, чому лише деякі люди втрачають нюх та смак при зараженні COVID-19.

Група вчених з американської біотехнологічної компанії 23andMe виявила, що люди з двома певними генами на 11% частіше втрачають здатність відчувати запахи чи смаки через інфекцію COVID-19.

Відео дня

«Як саме ми переходимо від зараження до втрати нюху, залишається незрозумілим. Ранні дані свідчать про те, що опорні клітини нюхового епітелію найчастіше заражаються вірусом, і, ймовірно, це призводить до загибелі самих нейронів», - сказав Джастін Тернер, доктор медичних наук, доцент отоларингології в Університеті Вандербільта, який не брав участь у дослідженні.

"Але ми насправді не знаємо, чому і коли це відбувається, і чому це відбувається переважно у певних людей", - додав учений.

Дослідники з 23andMe, компанії, яка займається біотехнологіями, провели дослідження в рамках більшого проекту боротьби з COVID-19, в якому беруть участь жителі США та Великобританії. Вони проаналізували дані майже 70 000 осіб, які взяли участь в онлайн-опитуваннях після отримання позитивного результату тесту на коронавірус. Серед них 68% повідомили про втрату нюху або смак як симптом.

Дослідницька група порівняла генетичні різницю між тими, хто втратив нюх і смак, і тими, у кого цього не було. Вони виявили, що два нюхові гени - UGT2A1 і UGT2A2 - пов'язані з втратою нюху і смаку при COVID-19. Генетичний фактор ризику підвищує ймовірність того, що людина з COVID-19 втратить нюх чи смак на 11%.

Дослідницька група також виявила, що жінки на 11% частіше, ніж чоловіки, повідомляють про втрату нюху та смаку. Близько 73% тих, хто повідомив про втрату нюху та смаку, були у віці від 26 до 35 років.

Дослідники не впевнені, як ці гени залучені, хоча вони підозрюють, що інфіковані клітини можуть призвести до втрати нюху. Як правило, гени експресуються в тканинах усередині носа, пов'язаних з нюхом, і грають роль в обробці речовин, що мають запах.

Раніше НВ писав, що вчені з Оксфордського університету показали, що ген LZTFL1 майже вдвічі збільшує ризик тяжкої течії COVID-19.

Цей ген зустрічається у 60% людей південноазіатського походження і лише у 15% етнічних європейців, з'ясували генетики.

Більшість людей з COVID-19 не потрапляють до лікарні, але деякі хворіють на дуже тяжку форму хвороби. Вже на першій хвилі стало ясно, що групи етнічних меншин у Великій Британії з більшою ймовірністю помирали від COVID-19.

Частково цей вищий ризик пов'язаний із соціально-економічними факторами. Наприклад, представники етнічних меншин у Великій Британії з більшою ймовірністю житимуть у густонаселених районах. Але 60% людей південноазіатського походження несуть версію гена LZTFL1 з вищим ризиком порівняно з 15% серед білих людей і лише 2% людей африканського чи афро-карибського походження.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X