Сім звичок, які уповільнюють ваш метаболізм. Ось що вам потрібно знати насамперед

5 січня, 07:25
Ви навіть не здогадувалися, але існує низка речей, які можуть уповільнити ваш метаболізм (Фото:Ting Tian/Unsplash)

Ви навіть не здогадувалися, але існує низка речей, які можуть уповільнити ваш метаболізм (Фото:Ting Tian/Unsplash)

Коли справа доходить до метаболізму, багато хто думає, що це просто «процес спалювання калорій», але хороший обмін речовин означає щось більше.

Безумовно, що калорії, які ми споживаємо, та їжа, яку ми їмо, є важливими чинниками, але згадайте свого друга, який може їсти практично все, не набираючи жодного кілограма? Це не магія, справа може бути у метаболізмі.

Відео дня

Метаболізм належить до складного процесу втрати енергії в організмі — тому, як наше тіло перетворює калорії на енергію, яка дозволяє нам функціонувати.

Можливо, ви навіть не здогадувалися, але існує низка речей, які можуть уповільнити ваш метаболізм — високий рівень кортизолу або інсуліну, низький рівень естрогену або тестостерону, деякі ліки та дисбаланс щитовидної залози.

Але чи знаєте ви, що є ще й інші фактори — зовсім непомітні, але вони присутні у вашій рутині і також можуть уплинути на ваш метаболізм?

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X