Сім способів зменшити небезпечний рівень холестерину. У вас є шанс все виправити

22 жовтня, 07:27
Основи лікування високого рівня холестерину включають дієту (Фото:Towfiqu barbhuiya/Unsplash)

Основи лікування високого рівня холестерину включають дієту (Фото:Towfiqu barbhuiya/Unsplash)

Зниження рівня холестерину може уповільнити, зменшити або навіть зупинити утворення бляшок на стінках артерій та знизити ймовірність серцевого нападу.

Холестерин вимірюється за допомогою аналізу крові, що називається ліпідним профілем. Він вимірює загальний холестерин, холестерин ЛПВЩ та холестерин ЛПНЩ, а також тригліцериди. Зазвичай перед цим не можна нічого не їсти і пити лише воду приблизно за 10 годин до тесту.

Відео дня

Щоб цей аналіз завжди показував задовільні результати, вам варто зосередитись на певних звичках, які допоможуть очистити вашу кров.

Якщо ви маєте високий рівень холестерину, рекомендується перевіряти його рівень не рідше одного разу на рік, щоб відстежувати прогрес.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X