Сім симптомів, що сигналізують про інсульт. Рання діагностика може врятувати життя

7 лютого, 21:00
Ризик інсульту подвоюється кожні 10 років після 55 років (Фото:Road Trip with Raj/Unsplash)

Ризик інсульту подвоюється кожні 10 років після 55 років (Фото:Road Trip with Raj/Unsplash)

Інсульт є третьою провідною причиною смерті та причиною номер один інвалідності серед дорослих, але чи знаєте ви, що можна розпізнати його ознаки задовго до того, як він станеться?

Вважається, що попереджувальні ознаки ішемічного інсульту можуть проявлятися за кілька днів або навіть місяців. Цей стан вимагає термінового лікування, щоб запобігти серйозному пошкодженню головного мозку.

Відео дня

Люди, які перенесли інсульт, також відчувають так званий попереджувальний інсульт за кілька днів, тижнів або місяців до нього.

Відомо, що з віком ризик інсульту значно зростає. Ризик подвоюється кожні 10 років після 55 років. Поширена думка, що інсульт трапляється тільки з людьми похилого віку, проте він зустрічається у людей після 55 років, і як правило, ніхто не застрахований від нього. Третина інсультів відбувається у віці до 55 років і може статися у будь-якому віці.

Обнадійлива новина полягає в тому, що сьогодні ми маємо більше знань та ефективних способів запобігання інсульту шляхом контролю факторів ризику за допомогою ліків та способу життя.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X