Сім причин проводити час на природі. Ні, справа не лише у свіжому повітрі

13 серпня, 07:00
Численні дослідження виявили позитивний вплив природи на психічний та фізичний благополуччя (Фото:Alessio Soggetti/Unsplash)

Численні дослідження виявили позитивний вплив природи на психічний та фізичний благополуччя (Фото:Alessio Soggetti/Unsplash)

Перебування на вулиці таке корисне для вас, не тільки тому що ви дихаєте свіжим повітрям, є безліч інших переваг, заради яких потрібно виходити з дому.

Чи знаєте ви, що рекомендується проводити не менше 120 хвилин на тиждень на свіжому повітрі у природному середовищі? Це можуть бути парки, ліси чи пляжі.

Але пам’ятайте, що потрібно дуже серйозно ставитися до рекомендацій у небезпечних регіонах (не забувайте, що в країні повномасштабна війна), в яких може діяти обмеження на відвідування лісів, водойм та туристичних об'єктів.

Відео дня

Численні дослідження виявили позитивний вплив природи та навколишнього середовища на психічний та фізичний благополуччя.

Ось докладний огляд шести переваг проведення часу на природі для вашого психічного здоров’я, імунітету та багато іншого.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X