Зберегти гостроту розуму. Сім правил, які допоможуть зменшити ризик деменції

9 серпня, 21:00
Деменція, ймовірно, викликана комбінацією генетичних факторів і пов’язана з навколишнім середовищем (Фото:Lidiia Nemyrova/Unsplash)

Деменція, ймовірно, викликана комбінацією генетичних факторів і пов’язана з навколишнім середовищем (Фото:Lidiia Nemyrova/Unsplash)

Хоча старіння є найбільшим фактором ризику деменції, дані показують, що є речі, які ви можете зробити, щоб знизити власний ризик.

Поки що наука ще не на тому рівні, щоб дізнатися, чи зіткнетеся ви з серйозним зниженням когнітивних функцій чи ні. Діагностика деменції - це складна річ, і, ймовірно, вона спричинена комбінацією генетичних факторів та пов’язана з навколишнім середовищем, але все-таки дещо ви можете контролювати.

Відео дня

Але хороша новина полягає в тому, що ви можете багато зробити, починаючи з сьогоднішнього дня, щоб зменшити свої шанси на розвиток деменції у пізнішому віці.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X