Хороша новина для тих, хто худне. Став відомий простий спосіб притупити почуття голоду

24 червня, 12:33
Вчені знайшли фізіологічний механізм, що допомогає схуднути (Фото:stockasso/Depositphotos)

Вчені знайшли фізіологічний механізм, що допомогає схуднути (Фото:stockasso/Depositphotos)

Постійне почуття голоду — частий супутник тих, хто недавно став на шлях схуднення. Але американські вчені виявили спосіб боротьби з ним.

Фахівцям зі Стенфорда та Х'юстонського медичного університету вдалося виявити цікавий фізіологічний механізм. Вони вивчили біохімічний склад крові людини до тренувань та після. З'ясувалося, що інтенсивні фізичні навантаження сприяють виробленню лактату N -лактоілфенілаланіну (Lac-Phe).

Відео дня

Цей же лактат був виявлений у крові мишей та скакових коней після аналогічних навантажень.

Вчені вирішили провести експеримент із зризунами, вколовши їм Lac-Phe. Миші, які отримали ін'єкцію, їли менше, ніж їхні побратими з контрольної групи, і швидше худнули.

Висновки фахівців привернули увагу інших вчених. Доктор Мелісса Маркоффскі з Хюстонського університету провела додаткові дослідження та з'ясувала, що найбільше вироблення потрібного лактату у людей провокують їзда на велосипеді, біг, плавання та важка атлетика.

Як вплинуть фізичні навантаження на апетит у людей, поки що точно невідомо. Але фахівці надихнуті результатами своєї роботи та впевнені, що вони стануть у нагоді охочим скинути вагу.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X