Moderna ефективна проти небезпечного штаму Дельта — дослідження

29 червня 2021, 22:11
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Вакцина Moderna ефективна проти індійського штаму коронавірусу, який тепер називається Дельта.

Про це повідомляє Reuters.

Вакцину також протестували на інших відомих штамах коронавірусу. Препарат Moderna також показав високу ефективність.

Результати дослідження показали, що вакцина набагато ефективніша по виробленню антитіл проти варіанту Дельта, ніж проти варіанту Бета, вперше виявленого в Південній Африці.

Відео дня

«Ці нові дані зміцнюють нашу віру в те, що вакцина Moderna COVID-19 повинна зберігати захист від нововиявлених варіантів», - сказав генеральний директор компанії Стефан Бансел.

11 травня ВООЗ класифікувала варіант коронавірусу B. 1.617 (Дельта), який був виявлений в Індії, як «тривожний». Там заявили, що є докази того, що цей штам є більш заразним і, ймовірно, нечутливим до антитіл. Штам Дельта викликає більш серйозні симптоми, зокрема біль у животі, нудоту, блювоту, втрату апетиту, втрату слуху та болі в суглобах.

Слухайте подкаст на цю тему

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X