Забудете про нього. Шість способів знизити рівень холестерину без ліків

1 лютого, 21:00
Якщо ви не можете відмовитись від чашки кави на день, вибраний вами метод заварювання може бути важливим (Фото:Tyler Nix/Unsplash)

Якщо ви не можете відмовитись від чашки кави на день, вибраний вами метод заварювання може бути важливим (Фото:Tyler Nix/Unsplash)

Якщо у вас високий рівень холестерину, дуже важливо вжити заходів і вчасно зреагувати, і на щастя, є багато змін у способі життя, які ви можете зробити, щоб повернути рівень холестерину до здорового рівня.

Холестерин воскоподібна жироподібна речовина, яка може викликати утворення небезпечних бляшок у крові, що призводить до стану, відомого як атеросклероз. Рівень холестерину підвищується з віком і може викликати проблеми в середньому віці.

Відео дня

Щоб виявити фактори ризику, пов'язані з холестерином, слід зробити аналіз крові. Ми також можемо дати рекомендації щодо способу життя, які допоможуть мінімізувати можливість високого холестерину.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X