І вовки ситі та вівці цілі. Шість способів пити алкоголь без шкоди здоров’ю

28 грудня 2022, 21:00
Найменша кількість випитого алкоголю допоможе уникнути від похмілля (Фото:Inspo/Unsplash)

Найменша кількість випитого алкоголю допоможе уникнути від похмілля (Фото:Inspo/Unsplash)

Якщо ви намагаєтеся пити менше алкоголю, то запрошення на захід, який передбачає спиртні напої, може зруйнувати ваші плани.

Якими б не були ваші причини зі скорочення спиртного, якщо ви вирішили, що настав час скоригувати свої звички і підходити до алкоголю з новонабутим мисленням, на вас чекає складне, але здорове завдання, яке безумовно того варте.

Відео дня

Помірне споживання алкоголю допоможе уникнути похмілля, зменшить обсяг талії та заощадить ваші гроші, тим більше зараз можна придумати їм набагато краще застосування, наприклад, підтримати Збройні сили України (ЗСУ).

Переосмислити своє ставлення до алкоголю варто хоча б тому, що дослідники виявили, що в середньому понад п'ять порцій алкоголю на тиждень можуть скоротити життя людини на кілька років.

Отже, якщо у вас недостатньо сили волі, щоб відмовитись від алкоголю, ви можете вжити особливих заходів, щоб знизити небезпечний вплив на свій організм.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X