Тихий вбивця. Шість симптомів високого артеріального тиску

3 жовтня, 21:00
Захворюваність на гіпертонію різко зросла в усьому світі (Фото:Mufid Majnun/Unsplash)

Захворюваність на гіпертонію різко зросла в усьому світі (Фото:Mufid Majnun/Unsplash)

Високий кров’яний тиск недарма називають тихим убивцею. У більшості випадків немає жодних помітних ознак гіпертонії, і навіть якщо у вас є деякі симптоми, ви можете не підозрювати, у чому проблема.

Однак ігнорування проблем із тиском може виявитися смертельним, а в гірших випадках це може спричинити серцевий напад, серцеву недостатність, аневризму, інсульт, проблеми з пам’яттю чи деменцію.

Відео дня

Регулярний моніторинг артеріального тиску є ключем до запобігання ризику серйозних захворювань.

Захворюваність на гіпертонію різко зросла у всьому світі, і якщо раніше це було звичайним явищем у старших вікових групах, то тепер ми бачимо багато нових випадків у молодих людей.

Експерти категорично не рекомендують ігнорувати деякі поширені симптоми високого кров’яного тиску, адже воно може вплинути на ваше здоров’я та спричинити серйозні ускладнення, якщо воно не лікуватиме.

Ось деякі попереджувальні симптоми високого артеріального тиску, які ви ніколи не повинні ігнорувати.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X