Шість симптомів раку підшлункової залози. Ніколи їх не ігноруйте

29 жовтня, 07:30
Рак підшлункової залози іноді називають «мовчазною» хворобою. (Фото:HFE & Co Studio/Unsplash)

Рак підшлункової залози іноді називають «мовчазною» хворобою. (Фото:HFE & Co Studio/Unsplash)

Рак — це смертельно небезпечна хвороба і деякі його види особливо важко діагностувати через відсутність стандартного скринінгового тесту.

Рак підшлункової залози іноді називають «мовчазною» хворобою, тому що симптоми рідко помітні на ранніх стадіях. Якщо симптоми є, вони часто невизначені і їх можна легко ігнорувати.

Відео дня

Люди мають симптоми ще до того, як їх перевіряють на наявність раку. Стадія за стадією, рак підшлункової залози пов’язаний з нижчими показниками виживання, ніж багато інших видів раку.

Нижче наведено список із шести поширених симптомів. Хоча вони можуть бути викликані іншими захворюваннями, варто звернути увагу на них і піти до лікаря.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X