Шість речей, які потрібно знати про депресію. Вам не просто сумно

12 жовтня, 07:30
Якщо ви боролися з депресією, ви не самотні (Фото:Gadiel Lazcano/Unsplash)

Якщо ви боролися з депресією, ви не самотні (Фото:Gadiel Lazcano/Unsplash)

Більшість із нас останнім часом відчувають смуток, самотність чи депресію — це нормальна реакція на всі трагедії, пов’язані з війною.

Але сильний смуток, у тому числі почуття безпорадності, безнадійності та нікчемності, триває від декількох днів до тижнів і заважає вам жити своїм життям, це може бути чимось більшим, ніж смуток. Ось тоді вам час звернутися за медичною допомогою.

Відео дня

Якщо ви боролися з депресією, ви не самотні. Це одна з найпоширеніших проблем психічного здоров’я, з якою стикаються люди та показник поширеності цього стану, за останні два роки збільшився більш ніж утричі.

І тепер вам потрібно якнайбільше дізнатися про цей непростий стан, може це допоможе вам краще триматися на плаву, не дивлячись ні на що.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X