Вам сподобається. Шість простих порад, щоб збільшити фізичну активність

1 березня, 21:05
Люди, які ведуть здоровий спосіб життя, як правило, старіють повільніше (Фото:Huckster/Unsplash)

Люди, які ведуть здоровий спосіб життя, як правило, старіють повільніше (Фото:Huckster/Unsplash)

З роками може бути важко досягти того темпу занять, який був у вас в дитинстві, підлітковому віці або юності. Це звичайне явище, коли ми старіємо, але це не означає, що ви нічого не можете з цим зробити.

Природний процес старіння починається з моменту нашого народження, і його неможливо зупинити. Це не означає, що старіння не можна уповільнити, люди, які ведуть здоровий спосіб життя, як правило, старіють повільніше, ніж ті, хто не звертає уваги на ці фактори.

Відео дня

Згідно з ‌оглядом статистичного аналізу, бігуни підтримують максимальну швидкість до 40 років, після чого вони сповільнюються приблизно на один відсоток щороку. Після досягнення 70 років зниження зростає до 2−3%.

Це означає що ваше сповільнення, за умови активного способу життя, не буде раптовим, але все ж таки це індивідуально, тому варто спробувати розпізнати уповільнення та вжити заходів, щоб відстрочити його та зберегти здоров’я.

Існує кілька фізіологічних та поведінкових факторів, які можуть призвести до зменшення фізичної активності з віком.

В процесі старіння ми втрачаємо м’язову масу, що може зменшити нашу здатність до фізичної активності.

Крім того, гормони, які відповідають за ріст м’язів та здоров’я кісток, можуть знижуватися, що може впливати на нашу здатність до фізичної активності.

Суглоби можуть ставати менш гнучкими, що може обмежувати нашу здатність до фізичної активності.

Зі старінням можуть з’являтися різні хвороби, які можуть впливати на нашу здатність до фізичної активності.

Крім того, з віком люди можуть стати менш зацікавленими у фізичній активності та переважно віддавати перевагу менш активним заняттям.

Щоб підтримувати своє здоров’я та фізичну форму, важливо зберігати активний спосіб життя, займатися фізичними вправами та правильно харчуватися.

Отримання достатньої кількості фізичної активності важливо для здоров’я і добробуту. Ось шість простих способів, які можна використовувати, щоб більше рухатися в повсякденному житті.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X