Шість причин, щоб додати до свого раціону більше Омега-3 жирних кислот. І мова не лише про рибу

16 жовтня, 07:16
Їсти більше жирної риби — гарна ідея, щоб отримати достатню кількість омега-3 (Фото:Leohoho/Unsplash)

Їсти більше жирної риби — гарна ідея, щоб отримати достатню кількість омега-3 (Фото:Leohoho/Unsplash)

Жирні кислоти Омега-3 відносяться до типу поліненасичених жирів, нам потрібні ці жири з ряду причин, і якщо ви досі нехтуєте ними, настав час це змінити.

Їжа, яку ми споживаємо щодня, є джерелом безлічі вітамінів, мінералів та ще кількох життєво важливих поживних речовин. Це важливі компоненти, які допомагають нам виживати та живити наше тіло та його функції.

Відео дня

Омега-3 відіграють важливу роль у функціонуванні клітин, тому їхня користь для здоров'я широко поширена. Однією з найпотужніших переваг омега-3 для організму є їхня здатність зменшувати запалення, яке пов'язане з профілактикою цілого ряду захворювань.

Хоча їсти більше жирної риби - гарна ідея, щоб отримати достатню кількість омега-3, деякі з них, ймовірно, мають більш високий рівень ртуті, поліхлорованих біфенілів (ПХБ) або інших токсинів. До таких видів риби належать: скумбрія, дика риба-меч, марлін і тунець тому їжте їх у помірних кількостях.

У той час як продукти на рослинній основі, що містять жирні кислоти омега-3, корисні для здоров'я, деякі з них, наприклад горіхи, можуть бути висококалорійними, щоб з'їдати їх занадто багато.

Корисні жири приносять масу користі для здоров'я, але чи знаєте ви про що саме мова йде, щоб зробити омега-3 пріоритетним у своєму раціоні?

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X