Хворіти шкідливо. Шість методів для профілактики грипу, ГРВІ та коронавірусу

25 вересня, 07:30
Сезон грипу вже починається (Фото:Volodymyr Hryshchenko/Unsplash)

Сезон грипу вже починається (Фото:Volodymyr Hryshchenko/Unsplash)

Немає чарівної пігулки, яка вбереже вас від вірусів, проте ряд ефективних профілактичних заходів може суттєво зменшити ваш ризик злягти з застудою.

Грип - це вірусна інфекція, яка передається від людини до людини, головним чином за допомогою виділень з дихальних шляхів інфікованих людей.

Не можна заперечувати, що сезон грипу вже починається, ближче до жовтня кількість хворих зростає, на додаток до всього коронавірус нікуди не зник і поряд з іншими вірусними захворюваннями він набирає обертів у холодні сезони.

Відео дня

Тим більше, що повномасштабна війна в Україні забирає багато сил і може сприяти зниженню імунного захисту внаслідок стресу, холоду та неповноцінного харчування.

Тому варто вивчити рекомендації, що базуються на даних наукових досліджень та експертизи громадської охорони здоров'я.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X