Найзагадковіший орган. Шість корисних звичок, які покращують роботу мозку

11 вересня, 07:05
З віком відбувається поступове когнітивне уповільнення (Фото:Siora Photography/Unsplash)

З віком відбувається поступове когнітивне уповільнення (Фото:Siora Photography/Unsplash)

Хороше здоров’я мозку дає вам здатність бути комунікабельним і вирішувати завдання, щоб бути продуктивним у професійному житті і не тільки.

І хоча позбавлятися старих звичок, і набувати нових не завжди легко, якщо ви не зміните свої згубні звички в майбутньому, ви можете пошкодувати про це.

Ви знали, що мозок зазвичай закінчує розвиватися до двадцяти років? Після цього з віком відбувається поступове когнітивне уповільнення, тому не зайвим буде потурбуватися про це заздалегідь.

Відео дня

У пізнішому віці також існує ризик недоумства, спричиненого такими захворюваннями, як хвороба Альцгеймера.

Якщо у вас коли-небудь виникало відчуття, що ви вже не такі проникливі, як раніше, можливо, вам слід змінити спосіб життя, щоб зберегти гостроту свого розуму та захистити себе від ризику виникнення деменції.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X