Унікальний продукт. Шість корисних властивостей меду, які врятують вас узимку

14 грудня 2022, 07:23
Мед повний корисних мікробів (Фото:Calum Lewis/Unsplash)

Мед повний корисних мікробів (Фото:Calum Lewis/Unsplash)

Мед упродовж багатьох тисячоліть був одним із головних харчових продуктів, і це не лише через свій смак. Про лікувальні властивості меду досі точаться дискусії.

Хтось вважає мед не кориснішим за цукор, а хтось упевнений, що за допомогою нього можна подолати багато проблем зі здоров’ям.

Коли бджоли виробляють мед, вони додають до нього ферменти, які роблять його трохи кислим. Мед сповнений корисних мікробів, які не створюють стабільного середовища для шкідливих бактерій. Він також сповнений антиоксидантів.

Відео дня

Декілька досліджень показали, що мед має значну користь для здоров’я. Ось чому вам потрібно ввести в свій раціон, і вибрати найкращий вид та творчі способи додавання меду до страв, напоїв та закусок.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X