Схема лікування туберкульозу може бути неефективною. Як вчені хочуть розв’язати цю проблему?

2 лютого, 07:28
Туберкульоз є запобіжним та виліковним захворюванням (Фото:CDC/Unsplash)

Туберкульоз є запобіжним та виліковним захворюванням (Фото:CDC/Unsplash)

Хоча стрімке поширення COVID-19 перевершило туберкульоз за чисельністю своїх жертв, за останні кілька років він знову опинився в лідерах.

Можливо, це пов’язано з тим, що фокус уваги в період з 2019 по 2021, змістився, через це людей, які змогли отримати якісне лікування від туберкульозу, поменшало.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), щорічно на туберкульоз хворіють 10 мільйонів людей у світі.

Відео дня

Незважаючи на те, що туберкульоз є запобіжним та виліковним захворюванням, щорічно від нього помирає 1,5 мільйона людей, що робить його другим найбільш смертельним інфекційним захворюванням у світі після COVID-19, згідно з інформацією Європейського центру профілактики та контролю захворювань (ECDC).

Тому не варто забувати, що туберкульоз — це страшна бактеріальна інфекція, яка переслідує людство дуже давно. Тяжке захворювання означає, що імунна система не може вбити або стримати інфекцію, що дозволяє їй поширитися на легені чи інші частини тіла.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X