Новий шлях до довголіття. Що таке аутофагія та як вона може сприяти продовженню життя

20 січня, 06:30
НВ Преміум
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Аутофагія може показати шлях до продовження життя (Фото:John Moeses Bauan / Unsplash)

Аутофагія може показати шлях до продовження життя (Фото:John Moeses Bauan / Unsplash)

Аутофагія є життєво важливим процесом регенерації, що відбувається у клітинах. Вивчення аутофагії стало дуже популярним напрямом, і вчення очікують, що вона може показати шлях не лише до втрати ваги, але й до збільшення тривалості життя.

З того часу, як у 2016 році японський вчений Йосинорі Осумі отримав Нобелівську премію за відкриття та дослідження механізмів аутофагії, вчені все ще шукають способи, як саме її можна посилити, адже її пов’язують із кількома позитивними наслідками для здоров’я.

Відео дня

Однак важливо пам’ятати, що більшість досліджень аутофагії перебуває на ранніх стадіях, але деяке уявлення про цей процес вже склалося у світі науки.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X