«Дякуємо» коронавірусу. Що потрібно знати про перші випробування мРНК-вакцини від раку

26 січня, 21:00
Створення вакцини проти раку може стати нашою реальністю (Фото:Mat Napo/Unsplash)

Створення вакцини проти раку може стати нашою реальністю (Фото:Mat Napo/Unsplash)

Не можна заперечити успіх вакцин з матричною РНК проти коронавірусу і тепер у нас з’явилася надія на те, що ця технологія сприятиме появі нових і ефективніших вакцин проти пухлин.

Створення вакцини проти раку це давня легенда, яка зараз може стати нашою реальністю завдяки технології мРНК. Вакцини мРНК не є нововведенням, те, що в рекордні швидкі терміни її впровадили в наше життя не дивно.

Відео дня

За 20 років, до того як COVID-19 вивів мРНК-вакцини на глобальну арену, дослідники старанно працювали з мРНК, щоб знайти терапевтичну вакцину проти раку. І так з цією новонабутою популярністю під час пандемії з’явилась перспектива для нової області.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X