Вакцинація майбутнього. Що чекає на медицину у сфері імунізації - вчені змінюють традиційні методи?

6 серпня, 07:00
Можливо, у майбутньому ми отримаємо універсальну вакцину для захисту від вірусів. (Фото:CDC/Unsplash)

Можливо, у майбутньому ми отримаємо універсальну вакцину для захисту від вірусів. (Фото:CDC/Unsplash)

Створення вакцин мають вирішальне значення для запобігання інфекційним захворюванням у всьому світі, але більшість з них втрачають свою ефективність з часом, або просто не дають вам гарантію від проривних інфекцій. Згодом потрібні нові дози, щоб убезпечити себе, але чи можливо це змінити?

Для усунення цих і не тільки проблем працюють найкращі фармкомпанії, і, можливо, в майбутньому ми отримаємо універсальну вакцину для захисту від вірусів.

На початку пандемії, вакцинація від Covid-19, здавалося, здатна запобігти поширенню вірусу і ризику повторних інфекцій, але світ зіткнувся з новими, агресивними варіантами, які можуть обходити цей захист.

Відео дня

Відстеження цих варіантів і того, як вони уникають імунного захисту є метою № 1, яку вчені хотіли б досягти за допомогою нового типу вакцини.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X