Ну, хоч від птахів відчепились. У Росії звинуватили Україну в навмисному зараженні туберкульозом жителів Луганської області

11 травня, 19:03
Міноборони РФ стверджує, що українці нанесли особливо небезпечний штам туберкульозу на банкноти і роздали дітям із Луганщини (Фото:contact@vladispas.ro/depositphotos)

Міноборони РФ стверджує, що українці нанесли особливо небезпечний штам туберкульозу на банкноти і роздали дітям із Луганщини (Фото:contact@vladispas.ro/depositphotos)

Міністерство оборони РФ продовжує дезінформувати росіян. Тепер для виправдання вторгнення на територію України російська влада вирішила звинуватити нашу країну у поширенні туберкульозу.

Як повідомляє РІА, одне з найбільших пропагандистських видань РФ, в Україні мало місце навмисне зараження мешканців Слов'яносербського району Луганської області туберкульозом із високою стійкістю до ліків. Міноборони РФ стверджує: «Організатори інциденту стали розповсюджувати серед дітей у населеному пункті Степове фальшиві банкноти, інфіковані збудником туберкульозу».

Відео дня

Як заявив начальник військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту (РХБЗ) ЗС РФ Ігор Кирилов, інформацію про купюри з «небезпечним та стійким до антибіотиків першого та другого ряду штамом» йому передав профільний фахівець — головний лікар так званого Луганського республіканського протитуберкульозного диспансеру.

Росія не вперше порушує тему біологічної зброї, яка нібито виробляється на території України з подачі США. Так, спочатку росіяни звинуватили Україну у створенні коронавірусу, потім написали, що офіційний Київ займається експериментами з чумою та туляремією, що викликало бурю сарказму в українських біологів.

Проте тема біологічної суперзброї на основі екзотичних патогенів швидко вичерпала себе, і Росія створила новий вкид — епідемію холери у прикордонних з Україною областях.

Цей хід бувпередбачуваним — РНБО попереджала про нього за місяць до перших публікацій у Росії про холерний вібріон з України.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X