Не все так погано. У Китаї знизилася смертність від нового коронавіруса

4 лютого 2020, 16:45
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Рівень смертності від коронавіруса нового типу у внутрішніх районах Китаю знизився до 2,1 відсотка.

Спочатку цей рівень становив 2,3%, заявила представник відомства Державного комітету у справах охорони здоров’я КНР Цзяо Яхуей.

Показник смертності розраховується шляхом ділення числа летальних випадків на загальну кількість підтверджених випадків. Він знизився і залишився стабільним після початкового рівня в 2,3%, зазначила медик.

Відео дня

Станом на 24: 00 понеділка, число підтверджених у внутрішніх районах Китаю випадків зараження коронавірусом нового типу досягла 20 438, в цілому 425 осіб померли від цього захворювання. У більшості пацієнтів, заражених коронавірусом нового типу, проявляються лише легкі симптоми.

«Китай робить все можливе, щоб підвищити рівень госпіталізації та виживання, а також знизити рівень зараження і смертності», — додала вона.

Офіційні дані також показали, що в понеділок в клініках для хворих з підвищеною температурою по всій країні було в цілому прийнято 220 865 пацієнтів, що на 7 відсотків менше, ніж у попередній день. За словами Цзяо Яхуей, цей показник знижується вже кілька днів.

Додамо, новий коронавірус дістався до Таїланду, Японії, Сінгапуру, Тайваню, Малайзії, Австралії, Південної Кореї, Франції, Іспанії, Італії, В'єтнаму, США, Німеччини, Канади, ОАЕ, Індії, Філіппін, Фінляндії, Непалу, Камбоджі, Шрі-Ланки і Росії.

В Україні не зафіксували жодного випадку захворювання на новий коронавірус.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X