В Євросоюзі схвалили перший препарат для лікування коронавірусу

25 червня 2020, 19:19
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) рекомендувало дати препарату Veklury (ремдесивір) дозвіл для лікування коронавірусу.

Про це повідомляють на сайті агентства.

Ремдесивір є першим препаратом проти коронавірусу, рекомендованим для отримання дозволу в ЄС. Препарат рекомендовано для дорослих і підлітків від 12 років з пневмонією, яким потрібен додатковий кисень.

Відео дня

Дослідження ефективності 10-денного курсу ремдесивіру у більш ніж 1000 госпіталізованих пацієнтів з COVID-19 показало, що пацієнти одужали приблизно через 11 днів, у порівнянні з 15 днями у пацієнтів, які отримували плацебо.

Раніше в заяві американського Національного інституту алергії та інфекційних захворювань (NIAID) довели, що одужання хворих, яким давали ремдесивір, йшло на 31 відсоток швидше, ніж у тих, хто приймав плацебо.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X